Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli w powiecie puławskim. W których szkołach nie będzie lekcji?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 marca 2019 r. o 21:29 Powrót do artykułu
2 miesiące wakacji, ferie zimowe, świąteczne , ciągle brak lekcji , zwolnienia, zastępstwa kto dał pracę tym nierobom? Słabo zdane egzaminy ,marne szanse dzieci na dobre studia. Za co placic tym pseudo nauczycielom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dzieci w ,, renomowanych szkołach" dobrych nauczycieli jak na lekarstwo. Klasa mat-fiz zmienia nauczyciela fizyki 3razy każdy beznadzieja, polski beznadzieja nie potrafia dobrze uczyc ,zero zaangażowania. Szkoły jada na renomie sprzed lat gdy byli prawdziwi nauczyciele. Brak kolek zainteresowań, tylko odwalanie pracy . Wstyd. Kogo oni chca wychowac. Dzieci nie mają dla tych leni szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy rodzice mają uczyć w domu dzieci za tych nierobow? Skandal. Ciagle mało i mało. A wyniki egzaminów beznadziejne. Wstydzcie się 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 godzin pracy, 2 miesiące wakacji, ferie, święta ciągle zwolnienia, zastępstwa bez nauki na odwal, brak kółek zainteresowań, zero dodatkowych zajęć, słabe noty na egzaminach, marne szanse na dobre studia. Oto praca Polskich nauczycieli. Pytam za co płacić takietakie pieniądze? Za taką pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w porzadku dajmy im to 1000zl ale pod jednym warunkiem ze za godzine pracy beda dostawac tyle co przecietny polak czyli jakies 12,50 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistów z PZPR i ZNP wyrzuciłbym na zbity pysk! Niech łobuzy strajkują w czasie wakacji! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistów z PZPR i ZNP wrzuciłbym na zbity pysk! Praca dla młodych i bezrobotnych! A komuchów na zbitą mordę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, nie obrażać Nauczycieli, ani nie uważać ich pracy za taką łatwą, i lekką bo mają duzo wolnego, bo źle uczą. A takie pytanie drodzy rodzice: Czy aby na pewno znacie swoje dzieci?, Wiecie jakie są naprawdę? - Sądzę że nie, a jeśli uważacie inaczej to wiedzcie, iż wasze dzieci was oszukują. Sam taki jestem, choć mam dobre oceny, ale nie dzięki moim rodzicom, ale dzi3ki sobie, dzięki nauczycielom, którzy realizują program, osobiście zawsze mam problem z nauką więc zawsze chodzę na konsultacje i tam uczę si3 indywidualnie z nauczycielami oraz chodzę na korepetycje. Czemu? -To proste w klasie nie ma pożądliwości, wszyscy rozrabiają, doliczają sobie, nie można się skupić, każdy każdemu przeszkadza... A kto na tym cierpi no niby uczniowie, bo potem czegoś tam nie potrafią zrobić. Również gdy nauczyciel pyta się czy coś jest nie jasne, coś wytłumaczyć, to oczywiście wszyscy wszytko rozumieją, ale potem po lekcji rozmowy między sobą o co w tym chodzi,jakieś to dziwne... itp. Podsumowując nie nauczyciele są tu problemem tylko uczniowie... Nie myślcie że z waszymi dziećmi jest inaczej. - Ja nie chodzę do byle jakiej szkoły, więc proszę nie komentować, to tylko tacy uczniowie w mojej szkole. Otórz nie, wcześniej chodziłem do różnych szkół, - A wszędzie to samo. Sam się dziwię,że z pokolenia na pokolenie jesteśmy coraz gorsi... Nie wiecie Nauczycieli za swoje błędy wychowawcze... Nauczyciel też człowiek , więc dajcie mu spokój. Pilnuje lepiej swoich dzieci i tego jak się zachowują na lekcjach nizeli pilnować nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich komuchów won ze szkół! Wszystkiich szkodników o rozwodzie z PZPR i ZNP! Na zbity pysk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny nastąpić masowe represje i masowe czystki wobec skomunizowanej kadry nauczycielskiej. Od czasu PRL w edukacji obowiązywała zasada. Bierni, Mierni ale Wierni! Komuchy won ze szkół!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujcie do woli za strajk wam nikt nie zapłaci. Broniarzowi podziękujecie jak przy wypłacie zobaczycie w portfelu braki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...